Author Topic: Polski Cech Rzemiosł Różnych  (Read 648 times)

Lilly Veneda

• General group
  • Baby Member
  • *
  • Honour: 0
Polski Cech Rzemiosł Różnych
« on: 12 February, 2017, 09:43:03 PM »
Witajcie,

założyłam nową grupę "Polski Cech Rzemiosł Różnych". Wkrótce zostaną wysłane zaproszenia. Podstawowym założeniem grupy jest współpraca przy produkcji niezbędnych przedmiotów, wymiana towarów i usług, zakup różnego rodzaju warsztatów oraz szeroko pojęta wzajemna pomoc. Mieszkańców przybywa i dobrze by było się zorganizować. Oczywiście nie trzeba mieć warsztatu, żeby należeć do Cechu, można być na przykład wojem, rolnikiem itp.
Różnorodność produkcji i podział obowiązków pozwoli na sprawniejsze działanie, zaopatrzenie naszego targu we wszystkie potrzebne produkty oraz międzynarodowy handel.
 Jeżeli ktoś już zdecydował, jaki warsztat chciałby nabyć, proszę o informację. W pierwszej kolejności potrzeba krawca ( obecnie nie ma ubrań na targu i jesteśmy zmuszeni kupować w innych królestwach) oraz kowala.
Postaram się wysłać jak najwięcej listów, ale może się zdarzyć, że kogoś pominę, za co z góry przepraszam. Każdy, kto chciałby wstąpić do Cechu, jest mile widziany :)

Ja jestem stolarzem, jeśli czegoś potrzeba, proszę dać znać. Mogę dostarczać wszelkie potrzebne rzeczy w atrakcyjnych cenach.

Na razie to tyle, proszę o propozycje, uwagi i wpisywanie się na forum. Zapraszam do współpracy :)

pozdrowienia,

Lilly Veneda

(RIP) Roger Prunus

• General group
  • Baby Member
  • *
Re: Polski Cech Rzemiosł Różnych
« Reply #1 on: 21 February, 2017, 12:08:55 PM »
Witaj,

przyłączam się do grupy i zachęcam wszystkich obywateli Polski do współpracy w celu odbudowy naszego pięknego kraju, który jak wszyscy zapewne widzą znajduje się obecnie w dość niefortunnym położeniu.

Aktualnie z warsztatów brakuje już tylko kowala - którym to ja niniejszym zostaję ;)

Być może nie jest to zadanie Cechu Rzemiosł, ale pod rozwagę poddaję pomysł ukończenia akademii w Krakowie i ewentualnie budowy zamku w Opolu.

pozdrawiam

(RIP) Vlad Staurov

• General group
  • Full Member
  • *
« Reply #2 on: 06 March, 2017, 03:53:45 PM »
Witaj,

I dont speak Polish, but I understand almost all text above :)

Pozdravujem zo Slovenska šicke Polaky.

Lilly Veneda

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #3 on: 12 March, 2017, 05:30:39 PM »
Dziękujemy bardzo za życzenia, Panie Vlad Staurov.

Grupa się rozkręca, Roger Prunus został kowalem:)
Wyślę jeszcze kilka zaproszeń dla nowych osób, serdecznie zachęcam do wstępowania w nasze szeregi:)