Author Topic: Да се запознаем.  (Read 2133 times)

Daenerys Barbossa

• General group
  • Full Member
  • *
  • Honour: 0
Да се запознаем.
« on: 25 August, 2015, 01:45:35 PM »
Здравейте, отворих тази тема с идеята всеки да разкаже нещо за себе си както игрово, така и реално. Всеки може да представи каквато информация пожелае. Ще започна първа, за да дам пример.

Казвам се Йорданка Димитрова и съм на 23 години. Живея в Нови Искър (близо до София). Имам дете -момче. Хобитата са ми онлайн игрите - към момента са 2; четенето на книга и да съм сред природата - предимно язовири и риболов :)

В играта се регистрирах когато се създаде България и към момента съм най-стария бг играч. Малко след раждането ми станах Капелан и Василевс, след което се харесахме по характер с Хектор и той ме прие за негова дъщеря от рода Барбоса. Дълго време след това бях Васал и Принцеса, докато накрая Хектор реши да се оттегли и го замених на трона. Омъжих се за краля на Валахия, но не след дълго останах вдовица. Обичам комуникацията в играта и да помагам на останалите играчи, отдадена съм на това.

Е това е моята кратка историйка, сега сте вие наред.

Vasko Dobrotitsa

• General group
  • Baby Member
  • *
Re: Да се запознаем.
« Reply #1 on: 25 August, 2015, 01:58:52 PM »
Да се запиша и аз,да не е сама Царицата :)

Казвам се Васил Кръстев живея в село Войнягово. Най-добре ме описва цитата : Един възпитан егоист. :)

В играта започнах като Началник Охрана на Месембрия,после Началник Охрана на Дръстър,в последствие за кратко Приор на Паганската вяра (за един ден) и вече Васал на Месембрия.
Рода ми е Добротица , провинция за владеене Месембрия. Тези игри са за забавление,нека ги използваме за това.Да се веселим и да отпускаме когато сърфираме из тях. :)
„Terminus nullus falso est.“

(RIP) Vulkashin Vokil-Voevoda

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #2 on: 25 August, 2015, 06:14:33 PM »
Здравейте аз съм Вълкашин Вокил. В играта съм най-известния български сиромах, човек от народа, човека с огрубелите трудови ръце и дългите безспирни трудови дни с 20 часа къртовски труд.

За други съм човека с "ти луд ли си бе само Хектор има по-голяма къща от тебе в Дръстър" и "е 3800 сребро малко ли ти е, и с егати къщата", но това са само недоказани спекулации базирани на опита на буржоазията да укрие огромните си доходи изсмукани от кървавата пот на моите събратя.

Всичките ми вдигнати точки сила и ловкост са базирани на 20 часов дневен труд в тежки условия, интелекта е базиран на проумняването на фактите за буржоазията и ограбването на кървавата ми пот и труда на нас трудоваците, на народа в неговата същност, а харизмата ми си бе остатъчния ефект на едрите мускули и едрия ми......юмрук.

Иначе реално - Николай Даскалов, на 21г., родом от Троян, живущом София-Троян, студент в УАСГ с завършен втори курс, хобитата ми очеизвадно са онлайн игрите, избиването на комплекси, борбата срещу боржоазията и вярата в доброто.
Пак се лигавя, хобитата ми са футбол и заклета вярност към Ливърпул, строителството и астрономията.

Надявам се да не ме вземете за чак толкова луд.

(RIP) Azra Chakarar

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #3 on: 25 August, 2015, 07:15:46 PM »
Здравейте , в играта влязох като Azra Eel и  в последствие станах Azra Chakarar. Още с никой не съм се сбила само кОпам , гледам животинки и шия маркови дрехи ,обувки и пантофки за баловете.                                                                                                         

В реала съм Христина Маринова от Плевен, изчела съм бая книги и доста игри съм изиграла .Слушам Металика, Скорпионс, Пинк Флойд и др. .Годинките няма да си кажа, но са повече от вашите
АЗЪ ѤСМЬ ТАНNА ѬЖЄ ТѢЛО МОѤ СЪХРАNНТЪ ПРНСNО.
Аз съм тайна, която тялото ми ще пази вечно.
I am a secret which my body will never reveal.

(RIP) Georgi Terter

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #4 on: 28 August, 2015, 10:04:47 PM »
Привет на всички, аз пък съм Георги Николов да знаете  и съм от световно известното село Поликраище,за възраст зодия и предпочитания казвам просто 69
по някаква случайност станах глава на рода Тертер,е станах силно обичан и мразен ама това е защото понякога се разприказвам повечко:) е тук сме да се забавляваме на земята в риала също,желая успех и щастие на всички както и здравословно опъване на нервите от време на време за да не забравяте ,че сте живи:) само едно съжалявам за играта още не съм обиколил в нея толкова места (провинции) колкото в риала :)

Boriana Svetoslav Barbossa

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #5 on: 29 August, 2015, 12:27:40 PM »
Здравейте и от мен БОРЯНА ВАЛАКУР в играта. Още си нямам род. Началник охрана на Филипопол. А другото... гледам животинки, посбивам се от време на време /когато имаме война/ и гледам да ми е интересно. А в реала съм Емилия Стефанова. Живея във Варна. Обичам онлайн игрите, ровенето в интернет, четенето на книги и шиенето на гоблени.  :)

(RIP) Varakur Kazimir

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #6 on: 29 August, 2015, 12:33:52 PM »
Здравейте и от мен,

Казвам се Владислав (Влад) от Русе съм на 32 и съвсем скоро започнах играта, преди 4 дни. Към момента още покривам куестовете, но се надявам по-нататък да стане и по-интересно :)...Старая се да бъда редовен играч, така че ще съм "наоколо".

Желая на всички ви приятни моменти с Мedieval Еurope!

Irina Dobrotitsa Dukljanin

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #7 on: 29 August, 2015, 09:38:02 PM »
  Аз съм Ива,от София.Играя доста игри-ако срещнете някъде kuku2,това вероятно съм аз :).Тази игра ми харесва заради разнообразието на неща които можеш да правиш,ролите и контакта с реални хора.Рицар съм почти откакто се родих,в доста битки участвах. Бях началник охрана  в Търново,сега съм тренировъчен експерт в Драстар.Използвам случая да ви поканя всички да учите и тренирате.Това ще помогне не само на вас,но и на страната ни

Dimo Delian

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #8 on: 31 August, 2015, 09:40:10 AM »
Митко, на 39, живея в София. Занимавам се най-вече с копане в играта, нямам време за друго засега, пък и трябва да има бачкатори които да работят, не може всички да сме шефове. В реала работа и семейство. Тук съм за забавление и при най-малкия намек за политиканстване, националнализъм и др.подобни просто зарязвам разговора, групата и накрая играта... в този ред.

(RIP) Marin Dobrotitsa-Barbossa

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #9 on: 02 September, 2015, 07:11:09 PM »
Привет и от мен аз съм Марин Добротица-Барбосса.Родих се на 16 септември 1313 година и съм един от първите жители на новосъздаденото в играта царство.Родих се като Марин Добротица а в последствие получих покана за присъединяване към царския род и от тогава съм и Барбосса.На 30 май 1314 година започнах развиването и на собствената си фамилия Добротица която по настоящем има активни 6 члена 2ма загинали и 1 отрекъл се от нея.
Първата ми административна роля бе като НО на Дръстар (490 дни) после бях за кратко васал на родствената провинция Месемврия (43 дни) а понастоящем съм васал и дук на Дръстар.Също съм и принц,констейбъл на царството  и член на дръстарската кавалерия.

В реала Марин Пенчев Маринов от Варна на 23 години.Занимавах се със спорт до преди 2-3 години но приключих безславно след контузии и разни други фактори. ;д
Иначе в момента продавам зарзават ;д а в свободното време ми е хоби да събирам трюфели и  разни други гъбки който ми докарват допълнителни доходи.
Приятна игра на всички и се забавлявайте.

Family Dobrotitsa

(RIP) Petar Barbossa

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #10 on: 16 September, 2015, 01:18:03 PM »
Здравейте и от мен.
Аз се казвам Петър, което не е кой знае каква изненада, на 25 години съм от Стара Загора. Учих и завърших Висше във Варна Техническия и сега работя по специалността си. За моя изненада и радост докато съм на работа имам повече време за игри от колкото през свободното ми време след работа.

В играта съм от няколко дена и прочетох доста теми из форумите и разбирах за доста неща доста хора за да мога да  влезна колкото се може по бързо в играта и мисля, че успях до голяма степен. За сега в играта разбрах, че трябват дрехи за играчите и си купих две полета в THESSALONIKE и отглеждам Памук и Лен. През деня като полетата си се правят обикалям провинциите и разглеждам пазарите. В тази част на страната не са много развити : )

Tervel DULO

• General group
  • Baby Member
  • *
« Reply #11 on: 23 September, 2015, 06:40:17 PM »
Дойде и моят ред да се представя.
Играя МЕ почти година като Тервел Дуло и преминах през няколко царски назначения,докато придобихме област Халкидики.  От тогава се заселих тук и след  голямо четене в академията и с царската благословия  се завърнах в областта като васал ,за да  изтупам  византийският и  прахоляк и да я облагородявам.
 Всички са добре дошли да станат жители на Халкидики,да помагат да я направим по хубава,да се радват на обширните  и поля с дъхав лен и най-мекият и качествен памук. да се къпят в кристално бистрите води на морето и да се препичат на топлото слънце. За по трудолюбивите имаме си и краварници/ферми по модерно казано/.
Бонус за всеки нов жител: васала осребрява разходите по издаването на личната карта :)
А в действителност съм Слави от Ловеч  на 46г или казано като Георги Тертер   овен 69   ;)